APIE MUS

  Šiuo metu pasaulyje yra daug nenaudojamų mobiliųjų telefonų/kopiuterių, gulinčių Jūsų namuose, biuruose.  Nenaudojamų įrenginių vertė su kiekviena diena mažėja. Technologijos kiekvieną dieną tobulėja ir dažnas norėtų įsigyti naujesnį telefoną ar kompiuterį, tačiau nežino kaip parduoti turimą. Nemaža technikos dalis išmetama su bendromis šiukšlėmis. Technikos įrenginių sudėtyje yra tokių toksinių medžiagų kaip arsenas, švinas, cinkas, dar labiau didinančių aplinkos taršą.   

 

  ,,Antrosrankos.lt” grupė savo veiklą vykdo Europoje.  Tokia rinka leidžia daliai technikos suteikti „antrąjį gyvenimą" juos realizuojant mažiau išsivysčiusiose šalyse. Tokiu būdu dalinai mažinamos naujų mobiliųjų telefonų gamybos apimtys, kas leidžia taupyti ribotus gamtos išteklius.  

Dalis mobiliųjų telefonų ar kompiuterių perduodama sunkiausiai besiverčiantiems žmonės, kurie nemokamai gali susisiekti pagalbos linija.

Nepataisomai sugadintus telefonus ar kompiuterius perdirbame, kas taip pat padeda tausoti ribotus išteklius ir mažinti aplinkos taršą. 

 

Kartu su mumis Jūs užsitikrinsite savo įrenginio vertę, prisidėsite prie taršos mažinimo ir kas žino, galbūt kažkam padėsite kritiniu momentu.