IŠSIŲSTI TELEFONĄ   

Savo mobilųjį telefoną, kompiuterį, gintarą ar monetą mums pristatyti galite trimis būdais:

1. Atvežti į mūsų biurą adresu: H.Manto g. 31, LT-92130, KLAIPĖDA. Šiuo atveju su savimi būtinai reikia turėti antrosrankos.lt užsakymo formą arba žinoti užsakymo numerį. Tai yra pats greičiausias būdas parduoti savo prekę.

2. Nemokamai pasinaudoti mūsų partnerių UAB „DPD Lietuva” paslaugomis.
Jūsų mobilųjį telefoną, kompiuterį, gintarą ar monetą iš bet kurios Lietuvos vietos paimsime per vieną darbo dieną. Prieš atvykstant, kurjerių tarnybos atstovas susieks su Jumis ir informuos apie planuojamą atvykimo laiką.

  Nemokama paslauga galioja tik tuo atveju, jei bendro užsakymo vertė yra didesnė nei 15 eurų.
Dėl mobiliųjų telefonų siuntimo iš Kuršių Nerijos prašome teirautis papildomai.

3. Pasinaudoti AB Lietuvos paštas paslaugomis.
Norėdami išsiųsti mobilųjį telefoną,  kompiuterį, gintarą ar monetą Jums patogiu laiku, tai galite padaryti artimiausiame Lietuvos Pašto skyriuje. Siuntimas Jums kainuos pagal tuo metu galiojančius Lietuvos Pašto paslaugų įkainius:

http://www.post.lt/lt/?id=152 

GAUTI  MOKĖJIMĄ

Siekdami taupyti Jūsų brangų laiką, siūlome net keturis atsiskaitymo būdus:

1. Grynaisiais pinigais. Jums pristačius savo mobilųjį telefoną,  kompiuterį, gintarą ar monetą į mūsų biurą adresu: H.Manto g. 31, LT-92130, KLAIPĖDA, už telefoną,  kompiuterį, gintarą ar monetą sumokėsime iš karto. Šiuo atveju su savimi reikia turėti antrosrankos.lt užsakymo formą arba užsakymo numerį. Tai yra pats greičiausias būdas parduoti savo mobilųjį telefoną.


2. Pavedimu į Jūsų asmeninę sąskaitą bet kuriame Lietuvos banke. Šiuo atveju apmokėjimą gausite per vieną darbo dieną. Terminas pradedamas skaičiuoti nuo Jūsų telefono, kompiuterio, gintaro ar monetos pristatymo į mūsų biurą dienos.


3. Grynaisiais pinigais bet kuriame Lietuvos Pašto skyriuje. Pasirinkus šį pinigų gavimo būdą, pinigus Jūsų nurodytame Lietuvos Pašto skyriuje galėsite atsiimti po trijų darbo dienų. Terminas pradedamas skaičiuoti nuo Jūsų telefono,  kompiuterio, gintaro ar monetos pristatymo į mūsų biurą dienos.


4. Pavedimu į jūsų PayPal sąskaitą.