Trys paprasti žingsniai:

1. Sužinoti kainą.
  Tai padarysite vadovaudamiesi žemiau įvardintais parametrais arba pasinaudoję greitąja paieška:
- Nurodykite savo mobilaus telefono,  kompiuterio, gintaro ar monetos būklę: naujas, naudotas, sugadintas, rūšis, svoris, metai, tipas. 

- Pasirinkite telefono gamintoją (Pvz.: ,,Nokia")  - Išsirinkite modelį ir sužinosite, kokią kainą galime pasiūlyti už jūsų mobilųjį telefoną.

 Taip pat vyksta ir su kitom prekėm: gintaru, kompiuteriais ar monetomis.

Dėl automobilio pardavimo reikia užpildyti specialią formą.     

Jeigu kaina Jus tenkina, pereikite prie sekančio žingsnio.     

 

2. Pasirinkti pristatymo būdą.
  Įveskite prašomus duomenis ir pasirinkite pristatymo būdą:
- Atvežti į mūsų biurą adresu: H.Manto g. 31, LT-92130, KLAIPĖDA LT-01105 Tai yra pats greičiausias būdas parduoti savo mobilųjį telefoną, kompiuterį, gintarą ar monetą.

Šiuo atveju su savimi butinai reikia turėti Antrosrankos.lt užsakymo formą arba žinoti užsakymo numerį. 
- Nemokamai pasinaudoti mūsų partnerių UAB "DPD Lietuva" paslaugomis.  Jūsų mobilųjį telefoną, kompiuterį, gintarą ar monetą iš bet kurios Lietuvos vietos  paimsime per vieną darbo dieną. Prieš atvykstant, kurjerių tarnybos atstovas susisieks su Jumis ir informuos apie planuojamą atvykimo laiką. Nemokama paslauga galioja tik tuo atveju, jei užsakymo  vertė yra didesnė nei 15 eurų. Dėl mobiliųjų telefonų siuntimo iš Kuršių Nerijos prašome  teirautis papildomai.     

- Pasinaudoti AB Lietuvos paštas paslaugomis. Norėdami išsiųsti mobilųjį telefoną, kompiuterį, gintarą ar monetą Jums patogiu laiku, tai   galite padaryti artimiausiame Lietuvos Pašto skyriuje. Siuntimas Jums kainuos pagal tuo metu galiojančius  Lietuvos Pašto paslaugų įkainius: http://www.post.lt/lt/?id=152 

    3. Pasirinkti pinigų gavimo būdą.
  Pasirinkite Jums patogų pinigų gavimo būdą:
- Grynaisiais pinigais. Jums pristačius savo mobilųjį telefoną, kompiuterį, gintarą ar monetą į mūsų biurą adresu: H.Manto g. 31, LT-92130, KLAIPĖDA  už telefoną sumokėsime iš karto. Tai yra pats greičiausias būdas parduoti savo mobilųjį telefoną, kompiuterį, gintarą ar monetą.
- Pavedimu į Jūsų asmeninę sąskaitą, bet kuriame Lietuvos banke. Šiuo atveju apmokėjimą gausite per vieną darbo dieną. Terminas pradedamas skaičiuoti nuo Jūsų telefono, kompiuterio, gintaro ar monetos pristatymo į mūsų biurą dienos.
- Grynaisiais pinigais bet kuriame Lietuvos Pašto skyriuje. Pasirinkus šį pinigų gavimo būdą, pinigus Jūsų  nurodytame Lietuvos Pašto skyriuje galėsite atsiimti po trijų darbo dienų. Terminas pradedamas skaičiuoti nuo   Jūsų telefono, kompiuterio, gintaro ar monetos pristatymo į mūsų biurą dienos.
- Pavedimu į Jūsų PayPal sąskaitą. Jeigu Jūs neturite Pay Pal sąskaitos, pasinaudojus šia nuoroda galite ją  susikurti nemokamai. https://www.paypal.com/lt


    Jeigu Jūs neradote savo telefono modelio, kompiuterio, gintaro ar monetos įvertinimo Antrosrankos.lt, užpildykite šią  formą ir mes pateiksime jo kainą per 24 valandas.