Taisyklės

Pristatymas:

Pagrindinis kompanijos tikslas yra supaprastinti telefonų, kompiuterių, gintarų ar monetų supirkimą, skatinti naudotis naujom technologijom ir suteikti gerą patirtį bendradarbiaujant su mumis.


Tinklapis:

Naudodamiesi šiuo tinklapiu, Jūs sutinkate su tinklapio taisyklėmis ir sąlygomis, nepriklausomai nuo to ar Jūs pasirinksite parduoti mums ar ne, jeigu Jūs nesutinkate su taisyklėmis, prašome nesinaudoti šiuo tinklapiu.

Mobilaus telefono, kompiuterio, planšetės būklė:

Įrenginys turi atitikti šiuos reikalavimus, norint gauti visą nurodytą  kainą:

- Slankusis (slide- angl.) mechanizmas turi veikti tvarkingai
- LCD ekranas turi veikti normaliai ir baterijos krovimo indikatorius rodyti krovimą
- Jeigu telefonas ar įrenginys turi liečiamą ekraną (touch screen- angl.) jis turi veikti normaliai
- Telefonas ar įrenginys neturi turėti drėgmės sukeltų pažeidimų
- Visos papildomos funkcijos turi veikti ( Bluetooth- angl., kamera, bevielis internetas)


  Kaina bus patikslinta ir sumažinta telefonams ar įrenginiams, kurie neatitiks prieš tai nurodytų kriterijų. Kiekvienu atveju mes atsižvelgsime į esamus neatitikimus ir informuosime Jus elektroniniu paštu dėl kainos kitimo. Jūs turite teisę atsisakyti mūsų pasiūlymo per 3 dienas, jeigu mes negausime jokių žinių iš Jūsų, mes automatiškai atliksime šį pakeitimą ir atsiskaitysime su jumis.

Neteisingai nurodytas modelis:

  Jeigu mūsų meistrai nustatys, kad Jūs pardavimo proceso metu pažymėjote ne tą modelį, kurį atsiuntėte mums, mes patikslinsime mobilaus telefono modelį ir jo kainą elektroniniu paštu, tokiu būdu Jūs galesite persvarstyti pateiktą pasiūlymą. Jeigu mes negausime jokių žinių iš Jūsų per tris dienas, mes automatiškai atliksime šį pakeitimą ir atsiskaitysime su Jumis, remdamiesi patikslinta Jūsų telefono modelio kaina.

Sugedę ir neveikiantys telefonai:

,,Antrosrankos.lt" taip pat superka Jūsų sugadintus arba neveikiančius mobilius telefonus, bet jūs gausite mažesnę vertę nei nurodyta tinklapyje. Sugandinti mobilūs telefonai turi būti parduodami kaip naudoti. Jų vertė gali siekti iki 80 % priklausomai nuo gedimo. Pasiūlymas su tikslia kaina bus pateiktas, kai telefonas bus patikrintas. Jeigu mes negausime jokių žinių iš Jūsų per tris dienas, mes automatiškai atliksime pakeitimą ir atliksime apmokėjimą remdamiesi naujausiu pasiūlymu.


Netikri, vogti, nukopijuoti telefonai:


Netikri telefonai yra kopijos atliktos remiantis kitų gamintojų modeliais, norint pasipelnyti iš to gaminio neturint tam teisių ir licenzijų. Telefonai, kurie yra pamesti, užblokuoti ar vogti nebus grąžinti atsižvelgiant į esamą įstatymų praktiką. Telefonų kopijos bus gražintos jei antrosrankos.lt nuspręs, kad jie buvo atsiųsti nežinant apie jų būklę. (papildomai bus taikomos grąžinimo išlaidos).

Atminties kortelės:

  „Antrosrankos.lt" neprisiima atsakomybės dėl atminties kortelėje esančių duomenų saugumo ir konfidencialumo. Siųsdami telefoną mums Jūs atsisakote pretenzijų dėl sugadinimų ar praradimų 
Jūsų atminties kortelėje arba telefone esančiai informacijai. Todėl rekomenduojame pašalinti visą asmeninę informaciją, esančią atminties kortelėje.

Apmokėjimai:

Mes sieksime, kad visi apmokėjimai būtų atlikti per 24 h nuo tada, kai telefonas praeis mūsų testavimo procesą ir atitiks mūsų taisyklėse nurodytus kriterijus. 


Pavedimas į banko sąskaitą:


Jeigu Jūs pasirinkote apmokėjimą pavedimu į banko sąskaitą, Jus prisiimate atsakomybę parašydami teisingą sąskaitos numerį ir banko kodą. ,,Antrosrankos.lt" negali prisiimt atsakomybės dėl Jūsų pateiktų netikslių duomenų.

Paypal

Jeigu jus pasirinksite apmokėjimą per Paypal ( Pay Pal – angl.) jus turite turėti aktyvią „Paypal“ sąskaitą. „Antrosrankos.lt“ negali prisiimt atsakomybės, jeigu Jūs įvedėte neteisingą elektroninio pašto adresą.

Paštas:

Jeigu Jus pasirinksite apmokėjimą per Lietuvos paštą turite teisingai nurodyti teisingai pašto kodą ir atsiimant pateikti asmens dokumentą. ,,Antrosrankos.lt" negali prisiimt atsakomybės dėl neteisingai pateiktų duomenų.

Bendras:

 „Antrosrankos.lt" pasilieka teisę keisti telefonų kainas tinklapyje be atskiro įspėjimo, atsižvelgdamas į rinkos pokyčius ir kitas aplinkybes.
„Antrosrankos.lt“ neįsipareigoja sumokėti klientams už telefonų prototipus. „Antrosrankos.lt“ nesumokės klientams už pamestus, užblokuotus, pavogtus telefonus, taip pat atsižvelgiant į LR įstatymus jie gali būti negražinti.
Tikslinant mobilaus telefono kainą ir esant skirtumui 1,5 eu ir daugiau, Jūs būsite informuoti prieš atliekant apmokėjimą.

  Antrosrankos.lt pasilieka sau teisę pranešti atitinkamoms institucijoms, jei kyla įtarimas, jog sąmoningai bandoma sukčiauti. UAB MP Mobile pasilieka sau teisę pareikalauti klientui sumokėtų pinigų, jeigu per tris mėnesius paaiškėja, kad parduotas telefonas buvo pamestas, užblokuotas arba pavogtas arba aptinkama, jog telefonas yra klastotė.

„Antrosrankos.lt" nebus atsakinga už įsipareigojimų nevykdymą arba vėlavimą vykdyti, pagal sutartį, jeigu 
tai sukelia nekontroliuojami įvykiai arba pagrindžiamos priežastys atitinkančios teisės aktus ir reglamentus.
„Antrosrankos.lt" pasilieka sau teisę atsisakyti pirkti prekes arba apriboti jų pirkimo kiekį.
Mūsų svetainė yra skirta naudoti žmonėms gyvenantiems Lietuvos Respublikoje, todėl savo nuožiūra galime atmesti užsakymus iš žmonių, kurie gyvena kitose šalyse.


Pristatymas:

„Antrosrankos.lt"  nepriisima jokios atsakomybės dėl nuostolių ar žalos mobiliesiems telefonams, kol jie nepasiekia mūsų įmonės biuro. Mes primygtinai rekomenduojame supakuoti savo mobiliuosius telefonus taip, kad išvengti bet kokių fizinių ir kitokių pažeidimų.

Komunikacija:

Apie atliktą užsakymą ir jo eigą mes informuosime elektroniniu paštu. Antrosrankos.lt garantuoja, jog visi pranešimai elektroniniu paštu bus išsiunčiami sėkmingai, tačiau negalime prisiimti atsakomybės už pranešimus, kurių negavote, jeigu neteisingai parašėte elektroninio pašto adresą arba jie nepraeina pro Jūsų pašto filtrus.

Atsakomybė:

  Mes neprisiimame atsakomybės tuo atveju, jeigu telefonas buvo išsiųstas su SIM kortele ir ji dingo. Atkreipkite dėmesį, kad tai Jūsų atsakomybė prieš siunčiant telefoną „Antrosrankos.lt“ pašalinti duomenis iš savo mobiliojo telefono. Tokie duomenys apima kontaktinius telefonus, sms, nuotraukas, žaidimus, dainas ar kitus duomenis.

Jeigu Jums dar nėra 18 metų, turite gauti savo tėvų ar globėjų sutikimą norint parduoti telefoną už kainą nurodytą mūsų tinklapyje. O jei esate verslo įmonės atstovas, turite turėti tos įmonės įgaliojimą, suteikiantį teisę parduoti įmonės mobiliuosius telefonus.

„Antrosrankos.lt" nebus atsakinga įsipareigojimų nevykdymą arba vėlavimą vykdyti, pagal sutartį, jeigu 
tai sukelia nekontroliuojami įvykiai arba pagrindžiamos priežastys atitinkančios teisės aktus ir reglamentus.
„Antrosrankos.lt" pasilieka sau teisę atsisakyti pirkti prekes arba apriboti jų pirkimo kiekį.
 Mūsų svetainė yra skirta naudoti žmonėms gyvenantiems Lietuvos Respublikoje, todėl savo nuožiūra galime atmesti užsakymus iš žmonių kurie gyvena kitose šalyse.